.

Historie

 

| Historie |

(Stručné shrnutí)

Klan byl založen po dohodě CL Matese (HunTer'CZ) a jeho bratrancem Cadou(Začátek prosince 2006).V té době se nabírali noví členové, herně na tom nebyli moc dobře, ale jinak to sou suproví lidi (Gorila,veprd).
Klanu se z počátku moc nevedlo hned několik prvních cw neskončilo uspokojivě, ale začali sme pořádně trénovat a cw sme začali vyhrávat, i když některý cw nekončili zrovna pozitivně.V této době byli do klanu přivzati významní hráči Brouczek a Ro0oB$..Brouczek si nějaký ten CW zahral ,ale Robs nehrál bohužel ani jeden..
Po nějaké době bohužel z klanu odešli ale hned se vyskitla náhrada..s nickem LukaS..Který měl nějaké ty vady ale Mates a jeho bratr se ho snažili pracně trénovat a řekl bych , že se z něj vyklubal nadějný hráč!
Cada si s Lukasem jaksi moc nerozumněli a tak Cada přimněl veprda a Gorilu, aby Matese vydírali spolu s ním že dobrovolně z klanu odejdou když LukaSe Mates nevyhodí..A LukaS jako správný chlapák radši dobrovolně odešel než aby kazil náš klan...
Ovšem asi o týden později mi LukaS napsal , že by se chtěl do klanu vrátit a já ho bez výčitek přijmul ...jak se tohle dozvěděl Cada ihned
z klanu odešel a zCL se stal Gorila...Po tom co jsme porazili klan TBoK se naši členové vytáhli a mysleli si že TBoK porazí znovu , ale prohráli....A tak z klanu odešel Gorila , LukaS..a veprd bohužel taky..Potom byl do klanu přijmut hráč Markus ..a hned po něm známý hráč VasekHill ,který kvůli neschopnému počítači z klanu odešel..a LukaS se do klanu opět vrátil..Ale Po neschodách mezi Lukasem a Markusem Markus ustoupil a odešel... Ale Lukas odešel do poněkud amaterského klanu *CP* a Markus se zpět vrátil..Po hádkách s Matesem , ale z klanu odešel a  tak Mates zůstal v klanu sám.. Nový hráč s nickem Luk@S, hned po něm přibyl do klanu hráč VanciciCZ...18.9. 07 byl do klanu přijat znovu známý hráč VasekHill.
22.9. 07 vyhozeni hráči Luk@S a Vancici, náhrada dobrý hráč Dara.
To bylo stručné shrnutí historie našeho klanu...CL-HunTer'CZ

                                                                                               

acr-vc-klan.nolimit.cz/historie

Created By HunTer'CZ